Kemalpaşa Mh. Hacı Bektaşi Veli Cd. No:59/A Bağcılar/İstanbul

Kurumsal

BEKEY İNŞAAT

BEKEY MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT TİC. VE SAN. olarak İNŞAAT, MEKANİK ve MİMARİ sektörde 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Bekey İnşaat Şirket ve faaliyet Grupları için tıklayın.

Bekey İnşaat

Müşterilerimizin memnuniyeti, yaşam şekli ve taleplerini göz önüne alarak oluşturduğumuz ve 3D ortamda sunum yaptığımız ve beğendirdiğimiz iç ve dış mimari çizimleri yapılmış projelerimizin inşaatlarının ilk aşamasından anahtar teslimine kadar doğrudan içinde yer almaktayız. İç ve dış mimaride dunyada kendi alanında kalitesini ıspatlamış markalarla çalışmakta ve siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana dürüstlük, güven ve kalite odaklı sunduğumuz hizmet ve ürünler ile sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırdık. Doğaya ve çevre sağlığına duyarlılıkla birlikte işimizde yeterliliğimizi ve kalitemizi sürekli arttırdık ve hala arttırmaya devam etmekteyiz.

BEKEY İNŞAAT'ın

MİSYONU

Sektörümüzde, etik ve ilkeli duruşumuzla birlikte, sahip olduğumuz ve hep koruduğumuz tercih edilme konumumuzu daha da güçlendirmektir.

Endo Mühendislik Misyon
Endo Mühendislik Vizyon
BEKEY İNŞAAT'ın

VİZYONU

işinde yeterliliği, verimliliği ve kaliteyi sağlayan, müşteri odaklı, doğaya ve çevreye duyarlılıkla birlikte iş kalitesi ve müşteri memnuniytetini hep arttırma yolunda çalışan kuruluş olmak.

BEKEY İNŞAAT

DEĞERLERİ

İşini dosdoğru yapmak, düzgün üslub, samimiyet ve mütevazılık ilkelerimize bağlı olarak, İş hayatında en dürüst, cemiyette en edepli, muhabbette en samimi, zaviyede ise en mütevazı olmak değerlerimizdendir.

Endo Mühendislik

Bekey İnşaat

Kemalpaşa Mh. Hacı Bektaşi Veli Cd. No:59/A Bağcılar/İstanbul

Mesai Saatleri

Mesai

Pazar Hariç
(09:00-19:00)

Telefon ve E-Posta

Telefon ve E-Posta

+90 (533) 285 03 84
[email protected]

Yükleniyor
Yükleniyor...