Kemalpaşa Mh. Hacı Bektaşi Veli Cd. No:59/A Bağcılar/İstanbul

HUZURA DAVET

VILLAS HİSAR, Türkiye’nin Sakin Şehir Başkenti ünvanına sahip, Seferihisar’da 1026 m2 alana inşa edilen sadece 4 villalık özel bir projedir. Özel konsepti ile sizi, huzura davet ediyor. Projelendirilmesinden inşa aşamasına kadar ayrıntılarla detaylandırılan VILLAS HİSAR, sakin ve huzurlu yaşama özen gösteren beraberinde konforu barındıran bir mantıkla tasarlandı. Villalarımız, Sığacık’a sadece 4  km mesafede ve  her biri 175m2’dir.  Ayrıca doğaya uyumlu ahşap merdiven, granit yer kaplama, lake iç kapılar, alaçatı doğal taş kaplama konsepti ile göz dolduruyor. 

Projelendirilmesinden inşa aşamasına kadar ayrıntılarla detaylandırılan VILLAS HİSAR, sakin ve huzurlu yaşama özen gösteren beraberinde konforu barındıran bir mantıkla tasarlandı.

VILLAS HİSAR, Türkiye’nin Sakin Şehir Başkenti ünvanına sahip, Seferihisar’da 1026 m2 alana inşa edilen sadece 4 villalık özel bir projedir.

Doğaya uyumlu ahşap merdiven, granit yer kaplama, lake iç kapılar, alaçatı doğal taş kaplama konsepti ile göz dolduruyor.

PROJE KONUMU

Akıllı ev sistemi, otomatik panjur, yerden ısıtma, bahçesi gibi ayrıcalıklar da proje dahilinde sunulmaktadır.

PROJE GÖRSELLERİ

 

Endo Mühendislik

Bekey İnşaat

Kemalpaşa Mh. Hacı Bektaşi Veli Cd. No:59/A Bağcılar/İstanbul

Mesai Saatleri

Mesai

Pazar Hariç
(09:00-19:00)

Telefon ve E-Posta

Telefon ve E-Posta

+90 (533) 285 03 84
[email protected]

Yükleniyor
Yükleniyor...